Örnek Resim

BELEDİYE’DEN ANLAMLI HİZMET

İslahiye Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremde hayatlarını kaybeden deprem şehitlerimizin mezarları yapılıyor. İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın öncülüğünde, İslahiye Belediyesi ve..

BELEDİYE’DEN ANLAMLI HİZMET

İslahiye Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremde hayatlarını kaybeden deprem şehitlerimizin mezarları yapılıyor.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın öncülüğünde, İslahiye Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen asrın felaketi depremde hayatını kaybeden Deprem Şehitlerimizin mezarları Belediyelerimiz tarafından yapılıyor.

Konu ile İlgili açıklama yapan İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Gaziantep Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği içerisinde 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden hemşehrilerimizin mezarlarını şehit mezarları olarak yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bu imkandan yararlanması için deprem şehitlerimizin kimlik bilgilerini ilçe merkezinde Mezarlık müdürlüğümüze, kırsalda ise mahalle muhtarlıklarımıza bildirmelerini rica ediyoruz. Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, Yaralılarımıza acil şifalar, Ailelerine ve Milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL