Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika Spor Yaşam

BAŞKAN VURAL’DAN İŞÇİLERE MÜJDE

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramında, Depremde hayatını kaybeden Belediye işçilerine Mevlüd okutarak sonrasında ise işçilere iki müjde verdi. İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural 1..

BAŞKAN VURAL’DAN İŞÇİLERE MÜJDE

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramında, Depremde hayatını kaybeden Belediye işçilerine Mevlüd okutarak sonrasında ise işçilere iki müjde verdi.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramında, Depremde hayatını kaybeden Belediye işçilerine Mevlüd okutarak sonrasında ise işçilere iki müjde verdi.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramında İslahiye Belediyesi Garaj amirliğinde Belediye işçileri, Siyasiler ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İslahiye Belediyesi Garaj amirliğinde yapılan program kapsamında Öncelikle 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve ülkemizin 11 ilinde etkili olan Deprem’de hayatını kaybeden Belediye işçileri ve İslahiye’li hemşehrilerimizin adına Mevlüdü şerif okutarak işçiler onuruna bir yemek verdi.

Mevlüt ve Yemek etkinliğine İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Ak parti Gaziantep Milletvekili adayı Abdullah Durdu, Ak Parti İslahiye İlçe Başkanı Mehmet Arslan, MHP İslahiye İlçe Başkanı Muammer Çıngı, İyi Parti İslahiye İlçe Başkanı Cemal Korkmaz, Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Hamzaoğlu, Ahmet Arslan, Murat Dursun, Bazı STK Başkanları, Mahalle ve köy muhtarları ile Belediye çalışanları ve aileleri katıldılar.

İslahiye Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğünde görevli hocalar tarafından okunan mevlüdün ardından işçilere ve ailelerine Belediye tarafından yemek verildi.

Yemek’te kısa bir konuşma yapan İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Öncelikle 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Depremde hayatını kaybeden Belediye Personellerimiz ve İslahiye’li hemşerilerimize Allah’tan rahmet, Kederli aileleri ile Milletimize sabır ve başsağlığı dilerim. Yaralanan vatandaşlarımıza Allah’tan acil şifalar temenni ederim.

Bugün 1 Mayıs İşçi ve Emekçi bayramı, Bu anlamlı günde Tüm Belediye Çalışanlarımızın 1 Mayıs işçi ve Emekçi Bayramını kutluyorum. İşçi Kardeşlerimize gönlümüzden daha fazlası geçse de 5 bin Tl İşçi Bayramı ikramiyesi vereceğimizi müjdelemek istiyorum. Bunun yanında Belediye Personellerimizin 18 Yaşına kadar çocuğu olanlara Spor şehri İslahiye programımız kapsamında birer Bisiklet vereceğimizi müjdelemek istiyorum. Hayırlı Uğurlu olsun dedi.

Belediye Başkanı Kemal Vural’ın konuşması işçiler tarafından alkışlarla karşılık buldu. Başkan Vural tarafından verilen Müjde ve jestler işçiler arasında büyük bir sevinç yarattı.

Daha sonra Ak Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Abdullah Durdu bir konuşma yaptı. Durdu Konuşmasında Depremde hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek başladığı konuşmasında tüm işçi ve emekçilerin 1 Mayıs işçi ve Emekçi bayramını kutladı.

1 Mayıs İşçi bayramı dolayısıyla aileleri ile birlikte etkinliğe katılan küçük çocuklar Başkan Vural’a çiçek takdim ederek resim çektirirken verdiği bisiklet dolayısıyla teşekkür ettiler.

Etkinlik Başkan Vural tarafından Temsili bisiklet verilmesi ile son buldu.

 

 

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL