Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

BAŞKAN VURAL’DAN GAZETECİLERE BİSİKLET

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye’de görev yapan gazetecilerin Gazeteciler gününü kutlayarak bisiklet hediye etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Başkanlık Makamında İslahiye’de görev..

BAŞKAN VURAL’DAN GAZETECİLERE BİSİKLET

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye’de görev yapan gazetecilerin Gazeteciler gününü kutlayarak bisiklet hediye etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Başkanlık Makamında İslahiye’de görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi. Gazetecilerle ilçe gündemi hakkında sohbet eden Başkan Vural, Gazeteciler gününü kutladıktan sonra ilçede görev yapan gazetecilere günün anısına bisiklet hediye etti.

BİRLİKTE PEDAL ÇEVİRDİLER

Başkan Kemal Vural daha sonra ilçede görev yapan Gazeteciler ile birlikte bisiklete binerek belediye bahçesinde bisiklet kullandılar.

Gazeteciler Günü kutlaması etkinliklerine İslahiye’nin Sesi Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdullah Bilgiç, İslahiye’nin sesi Gazetesi yazı işleri Müdürü Halil İbrahim Kurt, DHA İslahiye Temsilcisi Kadir Çelik, A.A. İslahiye Temsilcisi Zekeriya Şimşek, İha İslahiye Temsilcileri M. Gökhan Özbal ve Bekir Şentürk katıldılar.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL