Örnek Resim

BAŞKAN VURAL’DAN BİR İLK DAHA

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural göreve geldiği günden buyana ilklere imza atmaya devam ediyor. İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural göreve geldiği günden buyana ilklere imza atmaya devam ediyor. İslahiye Belediye..

BAŞKAN VURAL’DAN BİR İLK DAHA

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural göreve geldiği günden buyana ilklere imza atmaya devam ediyor.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural göreve geldiği günden buyana ilklere imza atmaya devam ediyor.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural göreve gelmesinden sonra yaptığı ilklerden birisini daha hayata geçirerek, İslahiye’ye geri dönüşüm tesisi kazandırdı. İslahiye Belediyesi tarafından  “ İleri düşünüyoruz, Geri Dönüştürüyoruz” Sloganı ile başlatılan geri dönüşüm ve yerinde dönüşüm projesinin ilk tanıtımını Eğitim camiasına yaptı.

ÖĞRETMENLERE YEMEK

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural tarafından İslahiye Belediyesi bünyesinde oluşturulan Geri dönüşüm tesislerinin  hayata geçirilmesi dolayısıyla islahiye Belediye Başkanı Kemal Vural tarafından ilçedeki eğitim camiasına bir yemek verildi.

İslahiye Belediyesi Yemekhanesinde verilen öğle yemeğine İslahiye Kaymakamı Mehmet Soylu, Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin,  MHP ve Ak Parti İlçe Başkanları, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, belediye Meclis üyeleri katıldılar.

YARALARI BİRLİKE SARACAĞIZ

İslahiye Kaymakamı Mehmet Soylu, İslahiye’de 6 şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem sonrasında bugün yaşanan olayların gerçekleşeceği hayal bile edilemezdi. Ancak Bugün belediyemiz böyle güzel ve anlamlı bir çalışmayı hayata geçirmiş durumda ben kendilerine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Bölgemizin yaralarını Belediyemizle, Büyükşehir’le tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla el ele vererek birlikte saracağız.” Dedi.

MİLYONLAR BOŞA GİTMEYECEK

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye’de yine bir ilki gerçekleştirmek olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek başladığı konuşmasında , Öncelikle proje sayesinde yıllardır çöpe atılan milyonların artık boşa gitmeyeceğini söyledi.

İslahiye Belediyesi olarak “ İleri düşünüyoruz, Geri Dönüştürüyoruz” projemiz kapsamında ilçemizdeki çöplüklere atılan  kağıt ve Pet pişe atıklarını toplamak için  pet şişe ve kağıt toplama alanları yaptık. Belediyemiz atölyesinde üretilen bunları çöp konteynerlerinin bulunduğu alanlara koyacağız Böylelikle birinci etepta çöpleri yerinde ayrıştıracağımızdan dolayısıyla  Çöp toplama merkezine ve oradan da Gaziantep’e gidiş maliyeti düşmüş olacaktır.

OKULLARA DESTEK

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural geri dönüşümden elde edilen para ile Eğitim kurumlarına destek olmak veya Üniversite eğitimine destek olmak gibi farklı düşüncelerinin olduğunu söyledi.

Başkan Vural daha sonra Kaymakam Soylu ve Eğitimcilere İslahiye Belediyesi Atölyelerini gezdirdi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL