Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

BAŞKAN VURAL SANAYİ ESNAFIYLA BULUŞTU

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye Küçük Sanayi sitesi esnafları ile sabah kahvaltısında buluştu. İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye Küçük Sanayi sitesi esnafları ile sabah kahvaltısında buluştu. İslahiye Küçük..

BAŞKAN VURAL SANAYİ ESNAFIYLA BULUŞTU

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye Küçük Sanayi sitesi esnafları ile sabah kahvaltısında buluştu.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye Küçük Sanayi sitesi esnafları ile sabah kahvaltısında buluştu.

İslahiye Küçük Sanayi Sitesi Sosyal tesislerinde düzenlenen Kahvaltıda İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ali Yetim, Madeni Sanatkarlar odası Başkanı Haydar Erdoğan ve Küçük sanayi sitesinde işyeri bulunan sanayi esnafları ile bir araya geldi.

Sabah kahvaltısında yapılan buluşmada, İslahiye Belediyesi tarafından islahiye Küçük sanayi sitesinde yapılan genişletme çalışmaları kapsamında oluşturulan 500 parsel arsa ve belediye tarafından satılacak olan arsaların durumu konuşuldu.

İslahiye Küçük sanayi sitesine yapılması planlanan Asfaltlama, sosyal tesis çevre düzenlemesi, Doğalgaz çekilmesi gibi konularda fikir alışverişi yapıldı.

İslahiye Belediye başkanı Kemal Vural, İslahiye Küçük sanayi sitesine doğalgaz çekilmesi, konusunda vatandaşların taleplerinin dikkate alındığını, Sanayi sitesine doğalgaz çekilmesi için girişimlerin sonuçlandığını ve esnafların işyerlerinin önüne kadar tesisat çekilmesi, elektrik şebekesinin yer altına alınması sonrasında  yolların asfaltlanacağını söyledi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL