Örnek Resim

BAŞKAN VURAL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem sonrasında gönüllere dokunmaya devam ediyor. İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem sonrasında gönüllere dokunmaya..

BAŞKAN VURAL GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem sonrasında gönüllere dokunmaya devam ediyor.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem sonrasında gönüllere dokunmaya devam ediyor.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Deprem sonrasında bölgenin ve halkın yaralarının sarılması için günlerce birkaç saatlik uyku ile yaptığı çalışmalar sonrasında cenazelere katılamaması dolayısıyla vatandaşlar tarafından eleştirilmişti.

Acil yapılacak çalışmaları tamamlayan İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Ohal sürecinin sona ermesinin ardından vatandaşların gönüllerine dokunmaya devam ediyor. Bir taraftan hizmet üreten başkan Vural diğer taraftan ise İslahiye halkı ile buluşarak halkın sorunlarını dinliyor.

BELEDİYE İŞÇİ AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Deprem sonrasında Hayatını kaybeden Belediye işçilerinin ailelerine Bayram ve Taziye ziyaretinde bulunan Başkan Vural, işçi aileleri ile sohbet etti.

Depremde İslahiye’de çok sayıda insanın hayatını kaybettiğini, her ailenin kendi çekirdek ailesinden veya birinci derece yakınlarından çok sayıda Deprem şehidi olduğunu ifade ederek benim ailemden de yaklaşık 40 civarında kişiyi kaybettik. Allah bir daha böyle afetler yaşatmasın. Sizlerin ve Milletimizin başı sağolsun dedi.

BAYRAM ZİYARETİ

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Yaklaşık 9 sün süren Kurban Bayramı tatilinde çalışmalarına devam ederken, bu süre içerisinde İslahiye’nin farklı mahallelerinde vatandaşları ziyaret ederek onlarla bayramlaştı.

Halkın oldukça yoğun ilgi gösterdiği Başkan Kemal Vural, ziyaret ettiği evlerdeki çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

KONTEYNER KENTLERE ZİYARET

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Kurban Bayramında ilçemizde bulunan Konteyner kentleri ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.

İslahiye Atatürk Mahallesinde bulunan Opet Konteyner kentinde vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Vural, burada kalan bir ailenin ricası üzerine aileyi Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk ve Yönetim Kurulu üyesi ve TOBB Kadın girişimciler kurulu üyesi Nurten Öztürk ile görüştürdü.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın Bayram ziyaretlerinde Başta Belediye Meclis Üyesi Ahmet Arslan, Murat Dursun, Yakup Koç, Ak Parti İslahiye İlçe teşkılatı Kurucu yönetim kurulu üyesi Ali Göl ve bazı belediye çalışanları eşlik ettiler.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL