Örnek Resim
Genel Yaşam

BAŞKAN CAN VEFAT ETTİ

İslahiye Halkının yakından tanıdığı ve sevdiği Özçelik iş sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Can tedavi gördüğü hastanede vefat etti. İslahiye Ağlarobası köyünden olan ve Uzun bir dönem Genel merkezi..

BAŞKAN CAN VEFAT ETTİ

İslahiye Halkının yakından tanıdığı ve sevdiği Özçelik iş sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Can tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

İslahiye Ağlarobası köyünden olan ve Uzun bir dönem Genel merkezi Ankara’da bulunan Öz Çelik iş sendikasında Genel Başkan yardımcılığı ve Genel muhasiplik görevlerinde bulunan Mustafa Kemal Can bir süredir rahatsızlığı dolayısıyla tedavi görüyordu.

Tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman Mustafa Kemal Can 21 Şubat 2022 tarihinde İslahiye Sıdıka Tayyar Hatun camiinde ikindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından İslahiye asri mezarlığında toprağa verildi.

Özçelik iş sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Can, cenaze törenine Siyaset, Bürokrasi,iş dünyası başta olmak üzere İslahiye’den binlerce kişi katıldı.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL