Örnek Resim

BARIŞ AÇIKBAŞ’IN HİZMET AŞKI

İslahiye Belediyesi Hizmet atölyesi sorumlusu Barış Açıkbaş kolunda serum ile çalışarak memlekete hizmet ediyor. İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural tarafından İslahiye Belediye garajı içerisinde kurulan Atölye’de belediyenin ihtiyacı olan Kamelyalar,..

BARIŞ AÇIKBAŞ’IN HİZMET AŞKI

İslahiye Belediyesi Hizmet atölyesi sorumlusu Barış Açıkbaş kolunda serum ile çalışarak memlekete hizmet ediyor.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural tarafından İslahiye Belediye garajı içerisinde kurulan Atölye’de belediyenin ihtiyacı olan Kamelyalar, Oturak, Bank ve dolmuş durakları ile Çöp konteylerleri, geri dönüşüm  toplama alanları’nın imal edildiği atölyenin sorumlusu olarak çalışan Barış Açıkbaş, işlerin aksamaması için hastalanınca kolunda takılı olan serumla atölyesinin başında ilçe’ye hizmet üretmeye devam ediyor.

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketi sonrasında Atölyenin iş yükü geçmiş dönemlerin iki üç katının üzerine çıkmış, Atölye’de bir taraftan belediye’nin ihtiyacı olan Kamelya, Bank, dolmuş durağı, çöp konteynerleri, geri dönüşüm toplama alanları imalatı devam ederken, diğer taraftan ise kırsal mahalleler için Yıkılan camilerin yerine cami, Okulların yerine okul, vatandaşlara örnek ev gibi farklı çalışmalar yapılmış bunun yanında ise Taziye evlerinin çatıları gibi bir çok farklı alanda çalışmalar yapılmıştı.

Bu kadar yoğun bir çalışmanın yapıldığı Belediye atölyesinin sorumlusu olan Barış Açıkbaş’da klasik çalışan gibi hastayım diyerek hastanede veya evinde yatıp dinlenebilecekken, içindeki hizmet aşkı ile kolunda serumu ile Atölyede ki çalışmalarına devam ediyor.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL