Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

BAKAN’DAN BELEDİYE’YE ZİYARET

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Eşi Hatice Nur Yerlikaya ve beraberindekiler ile birlikte İslahiye Belediyesi garajını ziyaret ettiler. 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem sonrasında Belediye Hizmet binasının yıkılması ile birlikte..

BAKAN’DAN BELEDİYE’YE ZİYARET

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Eşi Hatice Nur Yerlikaya ve beraberindekiler ile birlikte İslahiye Belediyesi garajını ziyaret ettiler.

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem sonrasında Belediye Hizmet binasının yıkılması ile birlikte İslahiye Belediyesi Belediye hizmetlerini daha önce Belediye garajı olarak hizmet veren alanda vermeye başladı.

Yeni kabinede İçişleri bakanı olan Eski Gaziantep ve İstanbul valisi Ali Yerlikaya eşi Hatice Nur Yerlikaya, Gaziantep Valisi Kemal Çeber, İstanbul Valisi Davut Gül, Ak Parti Grup başkanvekili Abdülhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri ve Gaziantep protokolü İslahiye Belediyesi garaj amirliğini ziyaret ettiler.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural tarafından İlçemizde yaşanan deprem sonrasında İlçemize ilgi ve desteklerini esirgemeyen ve her fırsatta ilçemize yardım elini uzatan Bakan Yerlikaya, İstanbul Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ak Parti Grup başkanvekili Abdülhamit Gül’e ilçemizde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya Hatice Nur Yerlikaya Hanımefendi, Valimiz Kemal Çeber, Gaziantep Milletvekilleri, GBB Başkanı Fatma Şahin ve protokolü Belediyemiz Garaj Amirliginde ağırladık. Nazik ziyaretlerinden ve ilçemizde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim dedi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL