Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel Siyaset SonDakika

BAKAN TEKİN İSLAHİYE’DE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ilk il dışı programında deprem bölgesi illerinden Gaziantep’te okul ziyaretlerinde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ziyaretleri kapsamında ilk..

BAKAN TEKİN İSLAHİYE’DE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ilk il dışı programında deprem bölgesi illerinden Gaziantep’te okul ziyaretlerinde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ziyaretleri kapsamında ilk olarak Gaziantep Ziyareti Kapsamında İslahiye’de Pınarbaşı Ortaokulu ve Konteyner kentte bulunan okulları ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Kahramanmaraş Depremlerinde yıkıcı etkinin yoğun olarak hissedildiği bölgelerden olan İslahiye ilçesini ziyaret ederek öğrencilerle buluştu. Pınarbaşı Ortaokulu’na giden Bakan Tekin, okulun bahçesinde öğrencilerle birlikte geçirme oyunu oynadı. Dikkat geliştiren oyun olarak bilinen pul oyunu bir süre sonra bitiren Bakan Tekin’i, yanında bulunan bir öğrenci ile aralarında ilginç diyalog yaşandı.
Bakan Tekin, yanında bulunan bir çocuğun “daha maç bitmedi” demesi üzerine, “Niye? Hepsini geçirme dedin ya. Neyse” diyerek öğrencilerle sohbet etti. Bakan tekin, öğrencilerin tek tek ellerini sıkarak, tebrik etti.

Pınarbaşı Okulu ziyaretinin ardından Bakan Tekin’in ikinci durağı İslahiye Konteyner Kent ve buradaki okul oldu. Burada da öğrencilerle ve öğretmenler ile sohbet etti. Memur kent Yaşam alanında ise öğretmenler ile sohbet etti.

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, programı kapsamında daha sonra İslahiye Konteyner Kent’te kalan aileleri ziyaret etti. Ailelerin taleplerini dinleyen Tekin, devlet olarak deprem yaralarını sarmak için vatandaşlara her türlü imkânı sağlayacaklarını kaydetti.

Millî Eğitim Bakanımız  Yusuf Tekin’e İslahiye ziyaretinde Gaziantep Vali Vekili Muhammet Önder, İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, İslahiye Belediye Başkan vekili Ahmet Arslan eşlik ettiler.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL