Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

ANTEPLİOĞLU BAYRAM KUTLADI

İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu bir mesaj yayınlayarak İslahiye halkının kurban bayramını kutladı. İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu bir mesaj yayınlayarak İslahiye halkının kurban bayramını kutladı. Kaymakam Anteplioğlu mesajında; Bayramlar, millet olarak..

ANTEPLİOĞLU BAYRAM KUTLADI

İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu bir mesaj yayınlayarak İslahiye halkının kurban bayramını kutladı.

İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu bir mesaj yayınlayarak İslahiye halkının kurban bayramını kutladı. Kaymakam Anteplioğlu mesajında; Bayramlar, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bizler bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Bugünlerde birbirimize elimizi uzatır, kucaklaşır ve gönül kapılarımızı açarız. Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar, eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Zengin ve köklü geleneklerimizin itinayla yaşatıldığı, dargınlık ve kırgınlıkların yerini barışa, huzura, sevgi ve muhabbete bıraktığı müstesna zaman dilimleri olan bayramların, kendine has, güzel ve huzur veren atmosferini iyi değerlendirmeli, kırgınlık ve dargınlıkları bir kenara bırakarak, sevgiyle, hoşgörüyle kenetlenmeli, birlik ve bütünlüğümüzü perçinleyen bir birliktelik ruhuyla hareket etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; depremde yitirdiğimiz kardeşlerimiz başta olmak üzere vefat etmiş tüm yakınlarımıza yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm İslam âleminin ve İslahiyeli hemşerilerimin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyor; bayramın, tüm insanlık için barışa huzura ve refaha vesile olmasını temenni ediyorum.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL