Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

ALLAH DOĞRUYOLDAN AYIRMASIN

Doğruyol Partisi Gaziantep İl Başkanı Hasan Cançelik Vatandaşların Doğruyol’a özlemlerinin az kaldığını belirterek Allah Kimseyi doğru yoldan ayırmasın dedi. Türk Siyasi hayatına uzun bir dönem damgasını vuran Doğru Yol Partisinin ..

ALLAH DOĞRUYOLDAN AYIRMASIN

Doğruyol Partisi Gaziantep İl Başkanı Hasan Cançelik Vatandaşların Doğruyol’a özlemlerinin az kaldığını belirterek Allah Kimseyi doğru yoldan ayırmasın dedi.

Türk Siyasi hayatına uzun bir dönem damgasını vuran Doğru Yol Partisinin  Yeniden siyaset sahnesine dönmesine sayılı günler kaldığını söyleyen DYP Gaziantep İl Başkanı ve GİK Üyesi Hasan Cançelik DYP’nin emin adımlarla yoluna devam ettiğini söyledi.

Halkın Doğruyol’a olan özleminin biteceğini bunun için Genel  Başkanları  Çetin özaçıkgöz, Genel Başkan Vekili Muzaffer Tan ve Genel Başkan Yardımcısı  Mehmet Ali Şaşi, Genel Başkan Yardımcısı Yakup Demirel ile birlikte Türkiye gezisine başladıklarını ifade ederek, bu kapsamda  Gaziantep’i ziyaret ettiklerini belirten DYP Gaziantep İl Başkanı  Hasan Cançelik,  Genel  Başkanımız ve  Genel Başkan Yardımcılarımızın Gaziantep’te partimizi ziyaretlerinde halkımız  oldukça yoğun bir ilgi gösterdi.

DYP Gaziantep il Başkanı Hasan Cançelik, Halkın Doğruyol İktidarını özlediğini ifade ederek, Doğruyol partisi olarak emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Allah Kimseyi doğru yoldan ayırmasın dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL