Örnek Resim
Genel Güncel Köşe Yazısı SonDakika

AK PARTİ İLÇE BAŞKANINA TEPKİ

İslahiye’de Tarım Kredi Kooperatif Marketinin açılışında Ak Partili bir vatandaşın  Hayat pahalılığından dolayı ak parti ilçe Başkanı Mehmet Arslan’a tepki göstererek “ Size Hakkımı Helal Etmiyorum” demesi aslında günlük hayatımızda..

AK PARTİ İLÇE BAŞKANINA TEPKİ

İslahiye’de Tarım Kredi Kooperatif Marketinin açılışında Ak Partili bir vatandaşın  Hayat pahalılığından dolayı ak parti ilçe Başkanı Mehmet Arslan’a tepki göstererek “ Size Hakkımı Helal Etmiyorum” demesi aslında günlük hayatımızda ve siyaset hayatında oldukça normal ve sıradan bir olay.

Hayat pahalılığı dolayısıyla bazı ihtiyaçlarını almakta zorlanan her vatandaş bu konuda siyasilere tepki gösterebilir. Siyasilerde bunu olgunlukla karşılayıp, cevaplarını verebilirler.

Benim anlamadığım bu olayın neden bu kadar büyütüldüğü.Vatandaşın tepkisi Gazete, Radyo Tv’lerde haber de olabilir. Rakip siyasetçiler bunun üzerinden siyasette yapabilir bunlar gayet normal olaylar.

Amaaaa, İşin sosyal Medya’da çılkının çıkarılması nı çokta anlayamıyorum. Yadaaaa diğer taraftan Ak Parti ilçe teşkılatının yönetim kademesindeki ve yönetime yakın isimlerin Sosyal Medya hesaplarından “ Yanındayız” gibi anlam içeren paylaşımlarını anlamsız buluyorum.

Tepki Gösteren Vatandaş eskide olsa Ak Partili, tepkinin konusu Hayat Pahalılığı. Bunun sorumlusu Ne Mehmet Arslan nede İslahiye Teşkılatı. Ama toplum psikolojisinde bir şey vardır. Bir konuda dert yanacaksa, sıkıntısını dile getirecekse karşısında gördüğü siyasetçiye sitem eder. Bu vatandaşta öyle yapıyor. Orada Mehmet Aslan değilde Eyüp Özkeçeci olsa onada aynı tepkiyi gösterecekti, yada bir başkası.

Böyle Küçük konulara takılmayalım. Biz büyük düşünelim. Vatandaşın bu sıkıntısını nasıl çözeriz? İnsanlarımızı nasıl mutlu ederiz? Nasıl daha güçlü hale gelebiliriz? Ekonomimiz nasıl düzelir? Bunlara kafa yoralım.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL