Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

AK PARTİ GAZİANTEP ADAYI FATMA ŞAHİN

Uzun bir zamandır beklenen aday açıklaması Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapıldı. Fatma Şahin Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin resmen başkan adayı oldu. 2 Dönemdir Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı olan Fatma Şahin,..

AK PARTİ GAZİANTEP ADAYI FATMA ŞAHİN

Uzun bir zamandır beklenen aday açıklaması Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapıldı. Fatma Şahin Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin resmen başkan adayı oldu.

2 Dönemdir Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı olan Fatma Şahin, Yapılan Türlü ayak oyunları, kumpasları aşarak yeniden Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklandı. İslahiye Başkan Adayının Kemal Vural olması ise kesinlik kazandı.

AK Parti kurucusu olarak 2001 yılında başladığı siyasete, bölgenin ilk kadın milletvekili, Gaziantep’in de ilk kadın bakanı olan Fatma Şahin, 3. Kez aday gösterildiği Gaziantep’te ustalık dönemine hazırlanacak.

Fatma Şahin’in Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı olarak açıklanması Gaziantep merkez ve İlçelerde büyük bir sevinçle karşılanırken, Fatma Şahin’in ustalık dönemine Kendi kadrosunu kurarak gideceği ise gelen kulis bilgileri arasında.

Gazetemizin Ak Parti içerisinde ve Ankara kulislerinde yaptığı araştırmalara göre İlçe adaylarının ise Cumhur ittifakında şu şekilde olması bekleniyor.

Cumhur İttifakı İslahiye Belediye Başkan adayı (Ak Parti) Kemal Vural

Cumhur İttifakı Nurdağı Belediye Başkan adayı (Ak Parti) Hakkı Güler

Cumhur İttifakı Nizip Belediye Başkan adayı (Ak Parti)  Mehmet Sarı

Cumhur İttifakı Yavuzeli Belediye Başkan adayı (Ak Parti) Kemal Sakaroğlu

Cumhur İttifakı Şahinbey Belediye Başkan adayı (Ak Parti) Mehmet Haz

Cumhur İttifakı Şehitkamil Belediye Başkan adayı (Ak Parti) Mehmet Yılmaz

Cumhur İttifakı Oğuzeli Belediye Başkan adayı (MHP) Mehmet Sait Kılıç

Cumhur İttifakı  Karkamış Belediye Başkan adayı (MHP) Bülent Tiryaki

Cumhur İttifakı Araban Belediye Başkan adayı (MHP) Mehmet Özdemir

Listedeki adaylardan Şahinbey ve Nurdağı için çok yoğun baskıların olduğu bu baskılar sonrasında Şahinbey’de yeniden Tahmazoğlu’nun aday olabileceği, Nurdağı’nda  Adaylığın  Hakkı Güler ile Mehmet Yıldırır arasında gidip geleceği konuşuluyor. Genel Merkezde % 90 Etkili isim Hakkı Güler

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL