Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Yaşam

ADLİYE’DE KANTİN NEDEN YOK

İslahiye adliyesine gelen vatandaşlar işlerini yaparken saatlerce beklediklerini, kandin olmamasından dolayı sıkıntı yaşadıklarını ifade ettiler. İslahiye’de vatandaşlarn adalet sarayına gittiklerinde duruşma için  yada diğer işlerini takipt etmek için gittiklerinde saatlerce..

ADLİYE’DE KANTİN NEDEN YOK

İslahiye adliyesine gelen vatandaşlar işlerini yaparken saatlerce beklediklerini, kandin olmamasından dolayı sıkıntı yaşadıklarını ifade ettiler.

İslahiye’de vatandaşlarn adalet sarayına gittiklerinde duruşma için  yada diğer işlerini takipt etmek için gittiklerinde saatlerce adliyede kalmak zorunda kaldıklarını ancak bu süre içerisinde ihtiyaçlarını karşılayacak bir kantin olmamasından dolayı sıkıntı yaşadıklarını ifade ettiler.

İslahiye adalet sarayında daha önce bir kantin bulunuyordu. Sonrasında ise mahkeme sayısının arttırılması için kantin yerideğiştirilmişti, pandemi süreciile birlikte ise tamamen kapatılmıştı.

İslahiye’nin sesi gazetesi olarak vatandaşlarımızın İslahiye adalet  sarayında beklerken daha fazla mağdur olmaması en azından bir suyunu, çayını veya diğer ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir kantinin en azından adalet sarayının bahçesinde hizmet vermesinin halkın mağduriyetinin giderilmesi adına olumlu olacağını düşünüyoruz.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL