Örnek Resim
Köşe Yazısı

9+21 KAÇ EDER? BU SORUYU BİLEN 3 KİŞİNİN ATAMASI YAPILSIN

9+21 KAÇ EDER? BU SORUYU BİLEN 3 KİŞİNİN ATAMASI YAPILSIN Evet sevgili okuyucularımız son zamanlarda beni bir matematik merakı sardı 9+21 Kaç eder diye  kırk defa toplandı hep 30 Sayısını..

9+21 KAÇ EDER? BU SORUYU BİLEN 3 KİŞİNİN ATAMASI YAPILSIN

9+21 KAÇ EDER? BU SORUYU BİLEN 3 KİŞİNİN ATAMASI YAPILSIN

Evet sevgili okuyucularımız son zamanlarda beni bir matematik merakı sardı 9+21 Kaç eder diye  kırk defa toplandı hep 30 Sayısını buldum. Acaba ben yanlış mı topluyorum.

Onun için düşündüm taşındım ve bu konuyu sizlerle paylaşmaya karar verdim. Yaklaşık  8 aydır önümde bir matematik sorusu var ve ben bir türlü bu soruyu çözemedim. 9+21:? Belki size mübala gelecek ama 8 aydır  aynı işlemi yapıyorum. Bir türlü farklı sonuç bulamadım.

Sonunda bu konuda ödüllü bir yarışma yapmaya karar verdim. 9+21 sorusunun cevabını doğru bilenler arasında yapacağımız kura çekimi sonrasında şanslı 3 kişinin İslahiye’nin en yüksek 3 makamında görevlendirilmesi için Sayın Cumhurbaşkanımıza  teklif sunmaya karar verdim.

Bizim yarışmada bu 9+21:? Sorusunun cevabını doğru bilenler arasında yapacağımız kura çekimi sonrasında çıkan 3 Kişinin atamasının yapılması için sayın  Cumhurbaşkanımıza teklifte bulunacağım eğer oda tesnip eder uygun görürse ilçemizdeki 3 önemli makama atamalarını yapmış olacak. Böylelikle bu sorunun cevabı netlik kazanmış olacak.

Hadi Bakalım Kolay Gelsin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL