Örnek Resim
Ekonomi Genel

2. NCİ OSB YERİNDE İNCELEME

slahiye’de kurulacak olan 2. Organize sanayi bölgesi yerinde incelemeler yapıldı. İslahiye 1 Nolu Organize sanayi bölgesinin yetersiz kalması ile İslahiye’de Yeşilyurt Mahallesi sınırları içerisinde kurulacak olan İslahiye 2. Organize sanayi..

2. NCİ OSB YERİNDE İNCELEME

slahiye’de kurulacak olan 2. Organize sanayi bölgesi yerinde incelemeler yapıldı.

İslahiye 1 Nolu Organize sanayi bölgesinin yetersiz kalması ile İslahiye’de Yeşilyurt Mahallesi sınırları içerisinde kurulacak olan İslahiye 2. Organize sanayi bölgesinin yerinde  Kaymakam ve Belediye Başkanı yetkililerle birlikte incelemelerde bulundular.

İslahiye’de  kurulacak 2. Organize Sanayi Bölgesi alanında Tarım ve Orman Bakanlığı Daire Başkanı İbrahim MÜFTÜOĞLU ve beraberindeki heyet İsahiye Kaymakamı Mustafa ANTEPLİOĞLU, Belediye Başkanı Kemal VURAL ,İslahiye Organize Sanayi bölgesi Müdürü Mesut Kamacı ve diğer yetkililer ile birlikte incelemelerde bulundular.

İslahiye 2. Nolu Çadırkent bölgesi olarak bilinen İslahiye Yeşilyurt mahallesindeki bölgede kurulacak olan Organize sanayi bölgesinin kuruluş çalışmalarında sona gelindi. En kısa sürede teknik çalışmaların tamamlanması ve ardından kuruluş aşamasına geçilmesi bekleniyor.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL