Örnek Resim

19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

19 Mayıs  Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İslahiye’de düzenlenen törenlerle coşkulu bir şekilde kutlandı. İslahiye’de  19 Mayıs  Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı  demokrasi meydanında düzenlenen törenlerle coşkulu bir..

19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

19 Mayıs  Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İslahiye’de düzenlenen törenlerle coşkulu bir şekilde kutlandı.

İslahiye’de  19 Mayıs  Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı  demokrasi meydanında düzenlenen törenlerle coşkulu bir şekilde kutlandı.

İslahiye’deki 19 Mayıs Kutlamaları Demokrasi Meydanındaki Atatürk Anıtına Gençlik ve Spor İslahiye İlçe Müdürü Osman Çitçi tarafından çelenk sunulması ile başladı.

Saydı duruşu ve İstiklal Marşının Okunmasının ardından, İlçe Kaymakamı, Belediye Başkan Vekili, Garnizon Komutanı ve Cumhuriyet Başsavcısı tarafından Halkın ve öğrencilerin 19 Mayıs Gençlik ve spor bayramı kutlandı.

Gençlik ve spor İslahiye İlçe Müdürü Osman Çitçi’nin günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından Gençlik ve spor Müdürlüğü bünyesindeki Teakwando öğrencileri tarafından teakwando gösterisi, Aerobik gösterisi, Zeybek gösterisi, Güreş Gösterisi,Halk oyunları gösterileri ve  şiirler okundu.

İslahiye’de  19 Mayıs  Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı  kutlama etkinlikleri kapsamında yapılan çeşitli yarışmalarda dereceye giren gençlere ödülleri protokol tarafından verildi.

19 Mayıs  Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı  kutlama etkinlikleri Kaymakam Mustafa Anteplioğlu, Belediye Başkan Vekili Fetiye Erdoğan, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih  Kale, 106. Topçu Alay Komutanı Albay Rızvan Çiper, Gençlik ve spor İslahiye İlçe Müdürü Osman Çitçi, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Arslan, CHP İlçe Başkanı Mustafa Köse, MHP İlçe Başkanı Metin Şentürk, İyi Parti İlçe Başkanı  İbrahim Keskin,İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, Askeri erkan,Daire Müdürleri,Öğretmenler, Öğrenciler ve Vatandaşlar katıldılar.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL