Cumartesi , 4 Temmuz 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: yeni mahalle

PROTOKOL’DEN GAZİLERE ZİYARET

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, 19 Eylül Gaziler Günü kapsamında Kıbrıs ve Kore gazilerini ziyaret etti. Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, Belediye Başkan vekili Ekrem Şentürk ve ilçe Protokolü gaziler günü dolayısıyla ilçemizde bulunan gazileri ziyaret ettiler. Düzgün, Belediye Başkan Vekili  Ekrem Şentürk ile Yeni Mahalle’de ikamet eden ve hacdan dönen  Kıbrıs gazisi  Mustafa Koyuncu (68) ile  Bademli Mahallesi’nde yaşayan ve geçirdiği ameliyat nedeniyle dünkü programa ... Devamını Oku »

80’LİK  NİNE KASAPLARA TAŞ ÇIKARTTI

Nurdağı İlçesinde bu kurban bayramında 4 Kurbanı tek başına kesip yüzen 80 yaşındaki Rukiye Nine erkek kasaplara taş çıkarttı. Nurdağı ilçemize bağlı Yeni Mahallede 2 oğlu ve Torunları ile birlikte yaşayan 80 Yaşındaki Rukiye Nine ( Rukiye Koyuncu)  sabah çocuklarının bayram namazından gelmesinin ardından yapılan kahvaltı sonrasında işbaşına geçti. Önce Kendi kurbanını kesip yüzen Rukiye Nine, Torunları Bayram etinden kebab ... Devamını Oku »

NURDAĞINDA DANA KOVALAMACASI YAŞANDI

Mübarek Kurban Bayramında Nurdağı Kurudere mahallesinde kesilmek istenen bir dana bıçağın altından kaçarak ilçe trafiğini alt üst etti. Kurban Bayramında herkes gibi kurbanlarını kesmeye hazırlanan Altun’un son hazırlıklarını yaptığı sırada fırsattan yararlanarak kaçan dana ilçe trafiğini alt üst etti. Kurban kesmeden kurbanlık dananın peşine düşen vatandaşlar kovaladı dana kaçtı. Kurudere’den Yeni Mahalleye kaçan dana buradan da Aslanlı mahallesine geçti. Sahiplerini ... Devamını Oku »