Cuma , 3 Temmuz 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: şamil tayyar

ŞAMİL’LE YOLA DEVAM

Ak Parti 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel seçimleri ve Başkanlık seçimlerinde Şamil Tayyar ile yoluna devam etmeli. Evet Şamil Tayyar ile benim belki dünyaya bakışlarımız farklı, siyasete bakış yönlerimiz farklıdır ama haklı olduğu konularda hakkını vermekte bir erdemdir. Onun için Ak Partiyi buradan uyarıyorum. Başarı istiyorsa bu bölgede Şamil Tayyar ile devam etmelidir. Şamil Tayyar İslahiye ve ... Devamını Oku »

AK PARTİ İSLAHİYE KONGRESİ YAPILDI

Ak Parti İslahiye İlçe Teşkılatı 6. Olagan Kongresi Geniş katılımlı bir toplantı ile gerçekleşti. Kanaat Plaza’da yapılan kongreye,  AK Parti  Gaziantep Milletvekilleri  Şamil Tayyar, Abdülkadir Yüksel,  Ahmet Uzer,  AK Parti İl Başkanı  Eyüp Özkeçeci, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı  Osman Toprak,  Şahinbey Belediye Başkanı  Mehmet Tahmazoğlu,  İslahiye Belediye Başkanı  Kemal Vural,  Nurdağı Belediye Başkanı  Mehmet Yıldırır,  Hassa Belediye Başkanı  Abdurrahman Demirel, Ak Parti Nurdağı İlçe Başkanı Mehmet ... Devamını Oku »

“ARANIZA ŞEYTAN SOKMAYIN”

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Yıllardır sizi birbirinize düşürüp Kendi iktidar alanlarını genişleterek , Kendilerini Gaziantep’in ve Türkiye’nin sahibi sanarak  ilçeleri parçalara bölen şeytanlara fırsat vermeyin onları aranıza sokmayın” dedi. Ak parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Nurdağında yapılan Ak Parti Nurdağı ilçe Teşkılatı 6. Olagan kongresinde oldukça sert konuşarak net mesajlar verdi. Nurdağ’lı ve İslahiye’lilerin Adam satmayacağını bunu bekleyenlerin ... Devamını Oku »

AK PARTİ OLAGAN KONGRESİ YAPILDI

Ak Parti Nurdağı ilçe Teşkılatı 6. Olağan kongresi büyük bir katılım ile coşkulu bir şekilde yapılırken mevcut başkan Mehmet Bali güven tazeledi. Ak Parti Nurdağı ilçe teşkılatı 6. Olağan kongresi 10 Eylül 2017 Pazar günü saat 11:00’da  Nurdağı Kapalı spor salonunda Adalet Bakanı Abdülhamit’in’e katılımı ile yapıldı. Kongre’de tek aday olan mevcut ilçe başkanı Mehmet Bali, yeniden güven tazeleyerek Ak ... Devamını Oku »

NURDAĞI MİLLET CAMİ DEVAM EDİYOR

Nurdağı Fatih Mahallesinde 3 bin metrekare alan üzerine yapımı devam eden Millet cami inşaatında yavaş yavaş sona yaklaşıldı. Nurdağı Belediyesi öncülüğünde yapım çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden ve Nurdağının en büyük camisi olacak olan Fatih Mahallesinde 3 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Millet camisi inşaatında yavaş yavaş sona doğru yaklaşılırken caminin Kasım ayında hizmete açılması planlanıyor. Nurdağı Belediye ... Devamını Oku »

“Artık Pes Ettim”

Yayınlanan 2 KHK’nın ardından “FETÖ halen iş başında. AK Parti’nin altı oyuluyor. Pes ettim, artık yokum.” diyen AK Parti milletvekili Şamil Tayyar, “İstifa milli iradeye ihanettir.” dedi. Yayınlanan 2 KHK’nın ardından “FETÖ halen iş başında, herkes kör ve sağır, mücadele raydan çıktı,  AK Parti eliyle  AK Parti‘nin altı oyuluyor, yazıklar olsun. Pes ettim, artık yokum” diyen AKP  Gaziantep  Milletvekili  Şamil Tayyar‘dan yeni bir ... Devamını Oku »