Pazartesi , 6 Temmuz 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: Nurdagı belediyesi

“Hayal Et”  Gençlik tiyatrosu büyük beğeni topladı

Nurdağı’nda ” hayal et ”Gençlik tiyatrosu büyük beğeni topladı. Nurdağı Konferans solunda, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Nurdağı Belediyesi iş birliği ile; çevremizde hızla artan madde bağımlılığına dikkat çekmek için bilgilendirme amaçlı, Lise öğrencilerine yönelik “Hayal Et” gençlik tiyatrosu sergilendi. Nurdağı Konferans solunda,”Hayal Et” gençlik tiyatrosunu yaklaşık 300 lise öğrencisi büyük beğeni ile izledi. Devamını Oku »

NURDAĞI BELEDİYESİNDEN EĞİTİME HER ZAMAN TAM DESTEK.

Belediyemiz her alanda olduğu gibi çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için, eğitime her zaman tam destek vermektedir. Bu kapsamda İlçemiz Fatih Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfının bakım, onarım ve tadilatı yapılarak Öğremenlerimizin ve Öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Belediye Başkanımız  Mehmet YILDIRIR bugün, Fatih Ortaokulunu ziyaret ederek; bakım, onarımı ve tadilatı yapılan Özel Eğitim Sınıfında Öğretmenler ve öğrencilerle biraraya geldi. Öğrencilerle sohbet eden Belediye Başkanımız ... Devamını Oku »

TAYYAR NURDAĞINI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar Nurdağını ziyaret ederek burada vatandaşlar ve partililerle görüştü. Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar Nurdağına gelerek burada vatandaşlar ve partililerle görüşerek Belediye’yi ziyaret etti. Ak Parti Gaziantep Millletvekili Şamil Tayyar’ın partililer ve vatandaşlarla yaptığı görüşmelerin ardından Nurdağı Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Burada Belediye başkanı Mehmet Yıldırır, Ak Parti İlçe Başkanı  Mehmet BALİ ve Belediye ... Devamını Oku »

Kadınlar İçin Bilgilendirme ve Farkındalık Sergisi

Nurdağında 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle yapılan etkinlikte kadınlar için bilgilendirme ve farkındalık sergisi açıldı. 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle yapılan etkinlikte kadınlar için bilgilendirme ve farkındalık sergisi açıldı. Nurdağı Belediyesi öncülüğünde Nurdağı İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Nurdağı Çatom ve İslahiye Sosyal Hizmetler Müdürlüğü iş birliğinde 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle ilçedeki Perşembe pazarında Bilgilendirme ve Farkındalık Sergisi açıldı. Nurdağı ... Devamını Oku »

KARTAL AİLESİ ÇİFTE BAYRAM YAŞIYOR

Nurdağı ilçesine bağlı Kırkpınar Mahallesinde harebe bir evde oturan Kartal ailesine Nurdağı Belediyesi tarafından yeni ev yapılması aileye çifte bayram yaşattı. Nurdağı İlçesine bağlı Kırkpınar mahallesinde eşi ve çocukları ile her tarafı harabeye dönmüş ve her an yıkılma tehlikesi ile karşı karşıya olan evde oturan Kartal ailesinin imdadına Nurdağı belediyesi yetişti. Nurdağı Belediyesi maddi durumları oldukça kötü olan aileye sahip ... Devamını Oku »

BELEDİYE’DEN VATANDAŞA EV

Nurdağı İlçesi’ne bağlı Karaburçlu mahallesinde ikamet eden Bozbulut ailesine, harabe halinde ve yıkılmak üzere olan evleri yerine bayram hediyesi olarak yeni ev yapıldı. Nurdağı İlçesi’nin Karaburçlu Mahallesinde ikamet eden Bozbulut ailesinin yıkılmak üzere olan evi yeniden yapılmak üzere çalışmalar başladı. 45 gün içinde anahtar teslim etmek üzere yapılmaya başlanan ev Bozbulut ailesine ikinci bayram sevinci yaşattı. Evin inşaatı hakkında bilgi veren Nurdağı Belediye ... Devamını Oku »