Perşembe , 16 Temmuz 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: Gaün

GAÜN’ÜN 410 İNTÖRN MÜHENDİSİ SAHADA

Bir GAÜN markası olan İntörn Uygulaması kapsamında pratik eğitimlerini tamamlayarak sahaya çıkma hakkı kazanan 410 intörn mühendis için düzenlenen İntörn Zirvesi’nde konuşan Rektör Prof. Dr. Ali Gür,  “Gaziantep Üniversitesi’nden mezun olan mühendisler artık aranan mühendisler. Bu başarıya ise yine mark tescili bize ait olan, YÖK ve ilgili bakanlıkların diğer üniversitelerde de yaşama geçirilmesi konusunda çalışmalarda bulunduğu İntörn Mühendislik Uygulaması sayesinde ... Devamını Oku »

Rektöre mektup yazdılar, hayalleri gerçek oldu

DUYGU DOLU MEKTUP Öğrenciler Gaye Özlü, İkra Gürkan, Sena Acvı Sude Avcı, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür’e yazdıkları mektupta, 320 öğrencili okullarında kütüphaneleri bulunmasına karşın gerekli kitabın bulunmadığını belirterek, “Kurumunuzdan kütüphanemize yapacağınız kitap bağışı, 320 heyecanlı yüreğin gözlerinin içinin ışıldamasına vesile olacaktır. Kalbi, zihni ve karakteri kitaplardaki bilgilerle gelişecek olan bu yardıma muhtaç öğrencilere göndereceğiniz her kitap, yüzdeki ... Devamını Oku »

Üniversite Öğrencilerine İlk Yardım Kursu

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı İslahiye GASMEK Eğitim Merkezi tarafından üniversite öğrencilerine yönelik “Temel İlk Yardım Kursu” açıldı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı  İslahiye GASMEK Eğitim Merkezi tarafından üniversite öğrencilerine yönelik “Temel İlk Yardım Kursu” açıldı. İlk Yardım Eğitmeni  Bilal Erdoğan tarafından toplamda 18 saat verilen ve temel ilk yardım konularının işlendiği kursta, ayrıca, temel ilk yardım kuralları, temel yaşam desteği, zehirlenmeler, ... Devamını Oku »