Pazartesi , 6 Temmuz 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: belediye başkanı

BELEDİYE’DEN İŞÇİLERE YEMEK

İslahiye belediyesi kendi bünyesinde kurduğu yemekhanede işçilerine her gün 3 çeşit ücretsiz yemek verirken, ihtiyaç sahibi cenaze evlerine de buradan yemek gönderiliyor. İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın çalışması sonrasında oluşturulan Yemekhaneden her gün 3 çeşit yemek yiyerek karnını doyuran işçiler yapılan uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Allah başkan beyden razı olsun. Onun sayesinde her gün karnımız doyuyor yemeğimizi yiyoruz, yapılan uygulamadan ... Devamını Oku »

NURDAĞI MİLLET CAMİ DEVAM EDİYOR

Nurdağı Fatih Mahallesinde 3 bin metrekare alan üzerine yapımı devam eden Millet cami inşaatında yavaş yavaş sona yaklaşıldı. Nurdağı Belediyesi öncülüğünde yapım çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden ve Nurdağının en büyük camisi olacak olan Fatih Mahallesinde 3 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Millet camisi inşaatında yavaş yavaş sona doğru yaklaşılırken caminin Kasım ayında hizmete açılması planlanıyor. Nurdağı Belediye ... Devamını Oku »

BELEDİYE’DEN VATANDAŞA EV

Nurdağı İlçesi’ne bağlı Karaburçlu mahallesinde ikamet eden Bozbulut ailesine, harabe halinde ve yıkılmak üzere olan evleri yerine bayram hediyesi olarak yeni ev yapıldı. Nurdağı İlçesi’nin Karaburçlu Mahallesinde ikamet eden Bozbulut ailesinin yıkılmak üzere olan evi yeniden yapılmak üzere çalışmalar başladı. 45 gün içinde anahtar teslim etmek üzere yapılmaya başlanan ev Bozbulut ailesine ikinci bayram sevinci yaşattı. Evin inşaatı hakkında bilgi veren Nurdağı Belediye ... Devamını Oku »